program  galerie  jaZZ i okolice  edukacja  LOT  Opcje   o nas   sklep 
 kontakt  loga do pobrania  wynajem pomieszczeń  plan sali koncertowej 
 mapka  napisz do nas! 
archiwum
english version


CENTRUM KULTURY KATOWICE im. KRYSTYNY BOCHENEK

pl. Sejmu Śląskiego 2
40-032 Katowice

DYREKTOR

Izabela Kosowska-Osman

tel.  32/609 03 00
e-mail: izabela.kosowska@ck.art.pl


SEKRETARIAT

tel.  32/255 38 06,  32/255 39 82, 32/255 43 85, 32/609 03 00
e-mail: info@ck.art.pl

Aleksandra Gładecka
e-mail: aleksandra.gladecka@ck.art.pl

Bożena Tuziak
e-mail: bozena.tuziak@ck.art.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA ds. ADMINISTRACYJNO - TECHNICZNYCH

Wojciech Skwira

tel.  32/609 03 00
tel. kom.  604 107 261
e-mail: wojciech.skwira@ck.art.pl


ZASTĘPCA DYREKTORA ds. ARTYSTYCZNYCH i MARKETINGU

Dorota Pociask-Frącek

tel.  32/609 03 35
e-mail: dorota.pociask@ck.art.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Główna księgowa: Renata Mika
e-mail: renata.mika@ck.art.pl

Z-ca: Barbara Gabriel
e-mail: barbara.gabriel@ck.art.pl


DZIAŁ PROMOCJI I REKLAMY

tel.  32/609 03 22, 32/255 38 06 w. 322

fax. 32/609 03 25

p.o. Kierownika: Zofia Piątkowska-Wolska
e-mail: zofia.wolska@ck.art.pl

Magdalena Orczewska
e-mail: magdalena.orczewska@ck.art.pl

Dorota Łukacz - Marek
e-mail: dorota.lukacz@ck.art.pl

BIURO OBSŁUGI WIDZA (BOW)

tel. 32/ 609 03 31 lub 32 609 03 32
e-mail: bow@ck.art.pl

Agnieszka Rybicka
e-mail: agnieszka.rybicka@ck.art.pl

Bożena Rusecka
e-mail: aleksandra.gladecka@ck.art.pl

Aleksandra Gładecka
e-mail: aleksandra.gladecka@ck.art.pl

Anna Zając
e-mail: anna.zajac@ck.art.pl

DZIAŁ ORGANIZACJI IMPREZ

Barbara Kucia
tel. 32/ 609 03 36
e-mail: barbara.kucia@ck.art.pl

Małgorzata Gałązkiewicz
tel. 32/ 609 03 37
e-mail: malgorzata.galazkiewicz@ck.art.pl

Izabela Olszowska
e-mail: izabela.olszowska@ck.art.pl

Remigiusz Turlej
tel. 32/ 609 03 38
e-mail:  remigiusz.turlej@ck.art.pl


KONCERTY (cykl: jaZZ i okolice)

Andrzej Kalinowski
tel. 32/ 785 79 80
tel. kom. 501 721 702
e-mail: andrzej.kalinowski@ck.art.pl

GALERIA ENGRAM


Opiekun Krzysztof Kula
tel.  32/ 609 03 16
e-mail: krzysztof.kula@ck.art.pl

GALERIA SEKTOR I


Opiekun Leszek Lewandowski
tel.  32/ 609 03 16
e-mail: leszek.lewandowski@ck.art.pl

GALERIA PIĘTRO WYŻEJ

Opiekun Grzegorz Jędrzejowski
tel.  32/ 609 03 16
e-mail: grzegorz.jedrzejowski@ck.art.pl

GALERIA PUSTA

Opiekun Jakub Byrczek
tel.  32/ 609 03 16
e-mail: jakub.byrczek@ck.art.pl

GALERIA ŚCIANA SZTUKI DZIECKA

Opiekun Ewa Kokot
tel. kom. 609 687 401
e-mail: ewa.kokot@ck.art.pl

OŚRODEK EDUKACJI KULTUROWEJ

Józef Blacha
tel.  32/ 255 38 06, 32/ 609 03 02
e-mail: jozef.blacha@ck.art.pl

MUZYCZNA SCENA KAMERALNA

Małgorzata Kaniowska
tel.  32/ 255 38 06, 32/ 609 03 02
e-mail: malgorzata.kaniowska@ck.art.pl

BIURO EUROPEJSKA STOLICA KULTURY 2016 KATOWICE

tel. 32/ 609 03 11, 32/ 785 70 26

Aleksandra Matuszczyk
tel. kom. 604 242 325
e-mail: ola.matuszczyk@2016katowice.eu

REDAKCJA KWARTALNIKA KULTURALNEGO "OPCJE"

Redaktor naczelna: Alina Świeściak
tel.  32/ 255 38 06
e-mail: alina.swiesciak@ck.art.pl

Kolportaż: Dorota Łukacz-Marek
e-mail: opcje@ck.art.pl

DZIAŁ ADMINISTRACJI I WYNAJEM POWIERZCHNI CKK


tel.  32/ 609 03 05
tel./fax  32/ 609-03-23

Kierownik: Wioletta Puk
e-mail: wioletta.puk@ck.art.pl

Z-ca Kierownika: Zbigniew Nowak
tel. kom.  602 668 254
e-mail: zbigniew.nowak@ck.art.pl

Referent: Bożena Rusecka
e-mail: bozena.rusecka@ck.art.pl

Referent: Michał Rados
e-mail: michal.rados@ck.art.pl

KADRY

Magdalena Jankowska
tel.  32/ 255 38 06,  32/ 609 03 12
e-mail: magdalena.jankowska@ck.art.pl


DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH


Specjalista ds. zamówień publicznych i prawnych: Arkadiusz Pilarek
e-mail: arkadiusz.pilarek@ck.art.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

tel.  32/ 609 03 06

Kierownik: Stanisław Jabłoński
tel. kom.  606 686 271
e-mail: stanislaw.jablonski@ck.art.pl

Z-ca kierownika: Stanisław Ogłaza
e-mail: stanislaw.oglaza@ck.art.pl


REFERAT ds. P.POŻ

tel.  32/ 255 38 06  32/ 255 38 06  w. 109, 32/ 609 03 09

Ryszard Wardęga
e-mail: ryszard.wardega@ck.art.pl


REFERAT MULTIMEDIALNY


Kierownik: Edward Misielak
tel.  32/ 255 38 06  32/ 609 03 07
tel. kom.  606-686-240
e-mail: edward.misielak@ck.art.pl

Michał Pawlik
tel.  32/ 255 38 06, 32/ 609 03 07
tel. kom.  660 790 436
e-mail: michal.pawlik@ck.art.pl

Jarosław Machura
tel.  32/ 255 38 06, 32/ 609 03 07
e-mail: jarek.machura@ck.art.pl


BILETERIA

tel.  32/609 03 21  32/785 70 95
is@ticketportal.pl


copyright GCK 2005, koncepcja i kod -.mik.thesign.!., tresć i kolor - promocja GCK


newsletter